תוספת מרפסות תלויות - בטיחות ויציבות

מרפסות פלדה, מרפסות תלויות, קיילין את שניטמן
מכון התקנים הישראלי

חב' "קיילין את שניטמן" הינה חברה קבלנית 5ג (סיווג בלתי מוגבל לכל עבודה קבלנית ממשלתית, ציבורית או פרטית - הסבר מורחב בהמשך העמוד) ובעלת ניסיון של 35 שנה בהקמת מבנים מורכבים הנדסית.

בראש החברה עומדים מהנדסי בניין בוגרי הטכניון.

כל מרפסת מתוכננת ונבנית על מנת להחזיק 5 טון באוויר. כלומר - ניתן לחגוג עם 75 איש על המרפסת ועדיין להיות בטוחים...

את החלקים המרכזים של המרפסת מייצרים מראש במפעל באופן שמאפשר לפקח באופן מוחלט על איכות הבנייה של החלקים השונים (למשל ע"י צילום רנטגן של ריתוכי המתכת).

המרפסת מובלת לאתר הבנייה כמעט בשלמות ובשטח מחברים אותה אל הבניין.

את החיבור של המרפסת אל הבניין מבצעים לאחר בדיקות תקן ואיכות של מכון התקנים, בפועל, בשטח, באתר הבנייה, בבניין עצמו ("מבחן שליפה").

לציין - בתעשיית הבניין בארץ מתכננים את הבנייה במקדמי ביטחון גבוהים, בערך 1.7. כלומר - בניין מתוכנן להיות מסוגל להחזיק פי 1.7 ממה שהוא אמור להחזיק בפועל, כמרווח ביטחון.

 

חברת קיילין את שניטמן הקימה בשנים האחרונות מאות מרפסות מסוג זה, ב100% הצלחה. המרפסות הללו עומדות ותלויות ביציבות מוחלטת עד עצם היום הזה וניתן לעבור ולבקר בפרויקטים הללו ע"מ להתרשם מן המרפסות.

לאורך שנות הפעילות הרבות חברתנו פיתחה מומחיות לפעול באתרים מאוכלסים, כגון:

  • תוספת אולמות הקולנוע התת-קרקעיים למתחם ה"סינמה סיטי" צומת גלילות תוך כדי המשך פעילות בתי הקולנוע הקיימים

  • שידרוג והרחבת מרכזים מסחרים וקניונים בראש העין, רמלה וחדרה עבור החברות הגדולות במשק

  • הקמת מפעלים ומבני תעשייה לחברות הגדולות ביותר במשק הישראלי.

לסריקה מלאה של תיק העבודות העצום והמגוון של החברה ורשימת לקוחות ניתן לבקר בדף הפורטפוליו המלא שלנו.

כקבלנים בעלי רשיון ג-5 וכמומחים בביצוע פרויקטי בניה מורכבים (וגם הרחבת/תוספת מרפסות פלדה) אנו מחוייבים לסטנדרטים הגבוהים ביותר של בטיחות העבודה והדיירים באתר הבנייה. כל פרוייקט של החברה מנוהל בשטח ע"י  מנהל עבודה מוסמך הנמצא באתר הבנייה באופן יומיומי, עובדים ישראלים ואירופאיים בלבד, ליווי צמוד של קונסטרוקטור-מהנדס החברה ויועצים שונים לפי הנדרש. חברתנו מפעילה פוליסות ביטוח מקיפות לאתרי העבודה שלה, במטרה לצמצם את חשיפת הדיירים  לסיכוני הבניה.

פיקוח ובטיחות באתר מינוי מנהל עבודה מוסמך לאתר ונוכחותו הרציפה לאורך כל תקופת הביצוע בבניין. מהנדסי החברה (INHOUSE) מלווים את הביצוע בשטח באופן יומיומי ומוודאים איכות הבנייה. כמו כן לחברתנו ליווי של יועץ בטיחות חיצוני ובלתי תלוי אשר מדווח תקופתית למנכ"ל החברה ולנציגי הדיירים על תקינות בטיחותית של האתר, הציוד והעובדים.

ערבויות, בטחונות, פוליסות ביטוח, מחלקת שירות לקוחות ואחריות לטיב לאורך שניםמקיף כנדרש, ערבויות ביצוע ובדק, ביטוח סיכוני קבלן, צד ג', אחריות מקצועית ואחריות מוצר. אחריות לרכיבים ע"פ חוק מכר דירות.

לחברה ותק וניסיון, הרכב בעלות ומצבת עובדים שכוללת ותיקים וצעירים שיבטיחו את קיום החברה לאורך שנים.

הסבר על סיווג קבלני:

לכל קבלן ישנו סיווג המוגדר לפי שנות ניסיון החברה, זהות בעלי הכישורים בחברה (הסמכתם ושנות הוותק שלהם בענף), היקף הפרוייקטים שהחברה ביצעה עד כה ועל סמך עבר נקי מבעיות הנדסיות ו/או משפטיות בפעילות החברה נכון ליום זה.

הסיווג הקבלני לבנייה בענף המגורים מתחיל ב-ג1 ומסתיים ב-ג5. הסיווג הקבלני מגדיר את גודל והיקף העבודות המותרות לקבלן לבצע.

כאמור, חברת קיילין את שניטמן הינה חברה ותיקה בעלת למעלה מ-35 שנות פעילות וסיווג קבלני הגבוה ביותר ובלתי מוגבל - סיווג ג5. עובדה זו מעידה על יכולתה וחוסנה של חברתנו. בעלי ומנהלי החברה הינם מהנדסי בניין רשומים ואדריכלים מורשים. כל אלו בעל וותק עצום ומצטבר.